SIELANKA RACIĄŻ
Co nas wyróżnia

Gospodarstwo agroturystyczne Sielanka-Raciąż od lat organizuje jedno- i kilkudniowe pobyty pełne atrakcyjnych zajęć edukacyjnych i rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży. W ramach mądrego i twórczego wypoczynku oferujemy naszym Gościom innowacyjne warsztaty przyrodnicze "Przyroda to Przygoda", astronomiczne "Ale Kosmos!" i ceramiczne "Ceramika-Raciąż".


Atrakcje dostępne w gospodarstwie oparte są na bogactwie zasobów przyrodniczych, historycznych i kulturalnych Północnego Mazowsza. Bardzo często wzbogacamy pobyty o przejazdy tramwajem konnym po Zespole Przyrodniczo-Krajobrazowym Pólka-Raciąż, czy tez o wycieczki piesze i rowerowe szlakami przemarszu wojsk Jagiełły i Napoleona.


Nasze gospodarstwo wyróżnia się przyjazną, rodzinną atmosferą, domowa kuchnią i pięknie przygotowanym terenem. Dysponujemy prywatnym lasem, lakami, stawami, dostępem do rzeki, stajnia i padokami do jazdy konnej, boiskiem do siatkówki plażowej. Infrastruktura obejmuje m.in. dwie klimatyczne świetlice wyposażone w rzutnik do projekcji dydaktycznych, czy akcesoria rekreacyjne np. stół do ping-ponga i piłkarzyki.


nasze atrakcjenewsletter